O firmie

Zakład Usług Technicznych "Inwestprojekt" działa od 1993 r. na rynku i jako jedna z pierwszych firm w Polsce jest partnerem firmy VIESSMANN. Posiadamy uprawnienia do bezpośredniego zakupu, montażu oraz serwisu wszystkich urządzeń w/w firmy.

Działalność ZUT INWESTPROJEKT obejmuje wykonawstwo i nadzorowanie zainstalowanych kotłowni gazowych, olejowych, węzłów cieplnych, pomp ciepła, zewnętrznych sieci sanitarnych, wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz robót budowlanych a także serwisowanie instalacji i urządzeń grzewczych.

Firma nasza wykonała ponad 500 kotłowni olejowych i gazowych oraz kilka modernizacji systemu grzewczego na bazie pomp ciepła. Jesteśmy dystrybutorem i partnerem czołowych firm sanitarnych, takich jak : (GRUNDFOS, DANFOSS, VTS CLIMA, RIELLO, WEISHAUPT, GIERSCH, MK ŻARY, GEBERIT, HEPWORTH, KAN i inne).

Firma nasza wykonywała instalacje wod-kan, c.o., wentylacji, klimatyzacji, sieci zewnętrzne oraz kotłownie gazowe i olejowe dla takich inwestorów jak AGENCJA WŁASNOŚCI ROLNEJ SKARBU PAŃSTWA w Bydgoszczy, JERONIMO w Białym Borze, VISCHER CARAVELLE, STALER MARKET, MSU w Grudziądzu, KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI w Bydgoszczy, DOM DZIECKA NR 2 w Sopocie, URZĄD MIASTA I GMINY w Ornecie, MOSTOSTAL Siedlce oraz GCB CENTROSTAL Grudziądz, HYDROBUDOWA-9 Poznań, URZĄD MIASTA Grudziądz inwestorów budowy Oczyszczalni Ścieków dla miasta Grudziądza w Nowej Wsi, MPGN Sp. z o.o. w Grudziądzu , BE&K EUROPE Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie /instalacja wentylacji mechanicznej, dachowej, instalacji c.o., wod.-kan./, z MZUP w Grudziądzu /instalacja sanitarna-wod.-kan./, z VADAIN INTERNATIONAL Sp. z o.o. w Grudziądzu /instalacja sanitarna, gazowa, sprężonego powietrza, wod.-kan., kanalizacja sanitarna i deszczowa, instalacja grzewcza z kotłownią gazową/, Salon Optyczno-Okulistyczny w Grudziądzu, LA RIVE sp.j. w Grudziądzu, FHU MASMAL w Grudziądzu, EKSPOL w Grudziądzu oraz inwestorów prywatnych i innych.

Dysponujemy kadrą techniczną posiadającą uprawnienia budowlane: instalacyjne (c.o., wod-kan i gaz), ogólnobudowlane (konstrukcyjno-budowlane) i elektryczne. Wszystkie w/w uprawnienia w zakresie kierownictwo robót, projektowanie i nadzór. Posiadamy także uprawnienia do sporządzania studiów ochrony środowiska dla obiektów emitujących zanieczyszczenia do atmosfery. Posiadamy komplet niezbędnych części zamiennych do urządzeń technologicznych kotłowni (regulatory, palniki, pompy itp.).

Uruchomienia kotłów dokonujemy za pomocą elektronicznych analizatorów z wydrukiem parametrów (sprawność kotła, zanieczyszczenia spalin itp.). Pozwala to na utrzymanie ciągłej sprawności kotłów powyżej 93 %.